Archiwa kategorii: Wydarzenia

06/03/2019 ” Ostatki”

Świetna zabawa dla Dzieciaków z Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Przewlekle Chorych . Wszystkim darczyńcom serdeczne : ” Dziękujemy !! ” za te wszystkie uśmiechy !

Świętujemy 10 lat !!!

Przy tej okazji chcemy podziękować wszystkim wspaniałym ludziom , darczyńcom oraz przyjaciołom firmy … to również dzięki Wam możemy świętować tak wspaniały jubileusz.

Zabawa Przemyśl

Kochani ! Długo nas tu nie było ale u nas już trwa gorący okres przedświąteczny:) Moc zabawy , uśmiechów i wiele spotkań mikołajkowych – to wszystko chcemy za Waszym pośrednictwem przekazać dzieciakom.
Zabawa , która odbyła się 16 listopada w Przemyślu tak została podsumowana przez Panią Dyrektor : „Jeszcze raz dziękujemy za bardzo dobrą zabawę w której nasi wychowankowie mogli jak widać na zdjęciach dobrze się bawić.Pozdrawiam serdecznie ” .
My również dziękujemy i dzielimy się z Wami namiastką tej radości .

Zabawa DPS dla Dzieci

Słowa podziękowania od Dyrekcji Placówki : ” Dzień zabawy i radości dzięki Firmie Vestor i wszystkim darczyńcom. Były zabawy integracyjne, kolorowe duże ślizgawki, bańki mydlane, podarunki, wata cukrowa, popcorn i wie wspólnej radości. Dziękujemy. „

Wyprawka kolonijna

Bardzo gorąco chcemy podziękować wszystkim , dzięki którym dzieci mogły zabrać sobą wyprawkę kolonijną – kosmetyczki , ręczniki , kąpielówki , klapki, piżamy, środki czystości itp. – wszystko to się przydało dzieciakom … a ile było radości !

” Piknik Rodzinny ” Trzcianne

Słowa podziękowania od Pani Kierownik:  ” Składam serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom na Pani ręce. Ogółem w imprezie wzięło ponad 100 dzieci z opiekunami. Pozdrawiam. B. Kozłowska „