Archiwa kategorii: Wydarzenia

Działamy :)

Piękne kolorowanki ( jakże przydatne w tym trudnym czasie) , książeczki , zakładki …a wszystko to wędruje w dniu dzisiejszym do dzieciaków z Stowarzyszenia ” Hussar” w Radomiu.

Życzenia

W tych ciężkich dla nas wszystkich chwilach , chyba z podwojoną siłą cieszą takie gesty,
życzenia , pamięć. Serdecznie dziękujemy !

Dziękujemy !!

Wszyscy w tych ciężkich czasach kibicujemy lekarzom , medykom , ratownikom … moja córka 9 – letnia, przejęta ich losem, postanowiła zrobić dla nich ” niespodziankę „.

Zabawa oraz przedstawienie Przemyśl

Słowa Pani Dyrektor , skierowane do Państwa:

” Witam serdecznie ! Przesyłam kilka zdjęć z zabawy zorganizowanej przez Państwa, dzieci bardzo się fajnie bawiły i są bardzo zadowolone. Dziękujemy z całego serca, pozdrawiamy i pamiętamy w modlitwie każdego dnia. Dzieci, wychowawcy i Siostry z Katolickiej Świetlicy Profilaktyczno Wychowawczej Oratorium w Przemyślu. S. Monika Sudy „

…11 Lat minęło :)

… dzisiaj świętujemy !! Chcemy przy tej okazji serdecznie podziękować wszystkim naszym darczyńcom , przyjaciołom firmy oraz wszystkim , którzy nas wspierają dobrym słowem . Dziękujemy … bez Was nie byłoby nas !

Zabawa Kraków

Dzięki Państwa wsparciu , bawiliśmy się w Krakowie z dzieciakami z POW ” Wesołe Urwisy” .

Przedstawienie kukiełkowe ” Kruszynka ” , zrobiło na dzieciach ogromne wrażenie. Spektakl opowiadający o Kruszynce – cyrkowej słonicy, która nie lubi pomagać innym, jest samolubna i myśli tylko o osobie. Zwierzątka zmuszone są jej pomagać. W końcu słonica odkrywa że prawdziwy sekret przyjaźni polega na wzajemnej pomocy i akceptacji samego siebie i innych. Akceptujmy innych i samych siebie bez znaczenia kim jesteśmy i jak wyglądamy. Przedstawienie edukacyjne i pouczające. W sposób bajkowy pokazuje wartości przyjaźni, zrozumienia, akceptacji i pomocy potrzebującym.

… później tylko zabawa , konkursy , poczęstunek …a wszystko pod okiem najlepszych animatorów !
Serdecznie dziękujemy !