Akcja ” Malowanie Pisanek”

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich Darczyńców, którzy wsparli przedświąteczną akcję ” Malowanie Pisanek ”  X LO z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu.

Dzięki Państwa hojności oraz zaangażowaniu możliwe było ufundowanie paczek i przekazanie darów dla dzieci z pieczy zastępczej.

Akcja malowania pisanek, będąca coroczną inicjatywą , po raz kolejny pokazała, jak wielką siłę ma wspólne działanie i wrażliwość na potrzeby innych. Państwa wsparcie sprawiło, że nadchodzące Święta Wielkanocne były dla wielu dzieci czasem radości, ciepła i nadziei.