Księga gości

DODAJ WPIS DO NASZEJ KSIĘGI GOŚCI

 
 
 
 
 
 
 
* Pola obowiązkowe
Monika napisał/a 16 lutego 2023 o 19:29:
Karnawałowy Bal Przyjaźni Dzieci z Polski i Ukrainy – organizowany przez X LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Konarskiego w Radomiu przeszedł już do historii. Czas by wyrazić naszą wdzięczność dla Firmy Vestor, wdzięczność, która jest pamięcią naszych serc. Dzięki pani Justynie Sośniak, Jej Pracownikom i wszystkim Darczyńcom, dzieci z Polski i Ukrainy mogły wspaniale bawić się podczas balu, brać udział w licznych konkursach z nagrodami ufundowanymi przez Vestor. Jesteśmy szczęśliwi, że zawsze możemy uzyskać pomocną dłoń pani Justyny przy realizacji naszych projektów. Pani Sośniak to prawdziwy Przyjaciel Człowieka, Skarb, Talizman, który zawsze trzeba docenić i podziękować za dobre serce. Poprzez fakt uczestnictwa w balu dzieci nie tylko z Polski, ale i Ukrainy, wszyscy zaakcentowaliśmy naszą silną solidarność z Ukrainą i podkreśliliśmy, że dzieci ukraińskie, które stanowią część naszej społeczności są z nami bezpieczne. Z głębi serca dziękujemy. W imieniu Organizatorów Balu: Opiekun Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła Wolontariatu X LO Monika Witkowska
Monika napisał/a 1 stycznia 2023 o 15:31:
Wraz z Nowym Rokiem wysyłamy sobie życzenia. Nie możemy zapominać o Ludziach, którzy zawsze pozostają w służbie dla drugiego człowieka. Pani Justyna Sośniak jest niezwykłą osobą, która zatraca się w tej pomocy bez pamięci. Mądrość życiowa zbudowana na bazie serca jest drogowskazem życia pani Justyny i Jej całego zespołu. Jak mawiał Seneka Niech milczy ten, kto uczynił jakieś dobrodziejstwa – niech mówi ten, który je otrzymał. Zatem piszę, z wdzięcznością za ogrom wsparcia, pomocy jaką uzyskałam przy organizacji różnego rodzaju zabaw, balów charytatywnych dla dzieci z różnymi dysfunkcjami, ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym. Wiele biednych rodzin mogło liczyć na zaopatrzenie w odzież, przedmioty codziennego użytku. Gdyby istniało słowo o większej mocy niż Dziękuję…na pewno bym go użyła. Póki co…słowo DZIĘKUJĘ wypowiadam z głębi serca, chyląc głowę w podzięce. Gabriel Garcia Marquez pisał o takich empatycznych Ludziach jak pani Sośniak…Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem. Proszę o tym pamiętać pani Justyno. W Nowym Roku życzymy zdrowia, samych pięknych chwil, dni bogatych w dobro, empatię człowieka - Monika Witkowska nauczyciel, opiekun Samorządu Uczniowskiego i Koła Wolontariatu X LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Konarskiego w Radomiu.
Edyta Zawada napisał/a 7 listopada 2022 o 19:49:
Dzień dobry. Uśmiech i radość jaką Państwo sprawili dzieciom Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Radomiu była bezcenna. Dzieci podczas dyskoteki z okazji Dnia Chłopaka w dniu 29 września 2022r, dostały od Państwa słodycze i nagrody które sprawiły im dużo radości. (80 uczniów). Ponadto słodycze i nagrody zostały również rozdane podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Słodkie upominki trafiły do 70 uczniów. Pomoc Państwa była bezcenna. Dzięki Państwu możemy spełniać marzenia dzieci a pomoc jaką Państwo dajecie jest dla nas motywacją do dalszego działania. Szczególne Podziękowania dla Pani Justyny Sośniak za zaangażowanie, wsparcie, bezinteresowną pomoc dla naszych dzieci. Dziękujemy bardzo ❤️💚💜
admin napisał/a 27 lutego 2020 o 10:29:
Wiadomości e-mail z dnia 26/02/2020 r. " W imieniu Zarządu stowarzyszenia Rodzicielstwa Zastępczego "Nasze Gniazdo" z Wejherowa oraz uszczęśliwionych naszych małych i większych podopiecznych jako prezes tegoż stowarzyszenia chciałbym Serdecznie i Gorąco podziękować po raz wtóry za ogromną pracę zaangażowanie w zdobywaniu sponsorów dzięki którym za Państwa pośrednictwem otrzymaliśmy super ciuszki, buty oraz książki dla maluszków jak i starszych dzieci / młodzieży. Znowu dzięki Państwu i oczywiście hojności Sponsorów buziaki są pełne uśmiechu i zadowolenia - życzymy wszelkiej pomyślności, sił i wytrwałości w dalszej pracy 😃😄😇💏💑👭👬👫🌻🌷🌼 "
s. Dawida Ryll napisał/a 23 maja 2019 o 10:05:
Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Wychowanków Oratorium w Przemyślu za piękne książki, plecaki, piórniki, przybory szkolne! Bardzo nam się przydadzą! Dobrze, że jesteście!!!
Specjalny Ośrodek Wychowawczy Ostrów Wlkp. napisał/a 22 maja 2019 o 07:49:
Szczęść Boże! Serdecznie dziękuję Firmie Vestor oraz wszystkim Darczyńcom i Ofiarodawcom, dzięki którym nasi wychowankowie i przedszkolaki mogły wziąć udział w festynie z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Mnóstwo atrakcji sprawiło, że dzień stał się bardzo wesoły i kolorowy. Szczególne podziękowania dla Prowadzących tegoroczną imprezę - za trud i zaangażowanie w przeprowadzeniu tego dzieła! Wszystkim ludziom dobrego serca składam serdeczne BÓG ZAPŁAĆ! s. Teresa - Dyrektor
Jan napisał/a 26 kwietnia 2019 o 12:18:
Pozdrawiam wszystko super
Ośrodek Socjoterapeutyczny pw. Matki Bożej Miłosierdzia Warszawa napisał/a 12 grudnia 2018 o 09:13:
Bardzo serdecznie dziękujemy za kilkuletnią współpracę z naszym Ośrodkiem za Ogromne Serce. Za każde dobro które wywoływało uśmiech na twarzach naszych podopiecznych.
I znów wspaniałe dary dla naszych podopiecznych. Tym razem wyprawka na kolonie! Dziękujemy za przybory toaletowe, którymi obdarzyliśmy naszych wychowanków! Będą miały czym umyć włosy, zęby..., gdzie przechować dezodorant i czym wytrzeć umytą buzię 🙂 Bóg zapłać wszystkim organizatorom i darczyńcom!
Dziękujemy za piękne plecaki, kredki i plastelinę. Plecaki posłużą jako nagrody dla naszych Wychowanków za poprawienie wyników w nauce. Bóg zapłać wszystkim Sponsorom i Organizatorom tej formy pomocy. s. dawida
Nasi najmłodsi wychowankowie ucieszyli się ogromnie z książeczek do malowania. Księżniczki, piłkarze i samochody, dinozaury - co kto woli - mienią się już różnymi barwami... Na zajęciach w grupach jest wiele emocji i "artystycznych" wrażeń. Dziękujemy!!! Ponadto część egzemplarzy czeka na zapleczu. Będzie później "nowa porcja radości".
s. Dawida napisał/a 5 lutego 2018 o 23:40:
Znów wspaniały dar dla naszych podopiecznych. Dziękujemy za otrzymane słowniki. Wychowawcy i wychowankowie "Oratorium" w Przemyślu
sponsor napisał/a 19 września 2017 o 09:22:
Witam. Uśmiech i radość dziecka jest bezcenna, dlatego też bezcenna jest Państwa pomoc, dzięki której razem możemy spełniać marzenia dzieci. Ich szczęście jest dla Nas największą nagrodą, a zarazem motywacją do dalszej pracy. Cieszymy się, że choć w tak niewielkim stopniu, ale jednak, możemy przyczynić się tego jakże szlachetnego czynu, jakim jest ofiarowanie pomocy dzieciom, ale również szczęśliwego dzieciństwa. Trzymamy kciuki za dalsze etapy pomocy.
Anna napisał/a 11 sierpnia 2017 o 11:02:
Super prezenty rozdajecie, uwielbiam waszą firmę. Wszystko na najwyższym poziomie !!
Meandra Trawniki napisał/a 24 lipca 2017 o 13:31:
Z wielką radością i wdzięcznością w imieniu współpracowników; rodziców a najbardziej od dzieci, które dzięki Waszej firmie Vestor mogły spędzić radosne popłudnie w Dorohuczy. Zebrało się ok 140 osób by świetnie się bawić częstować popkornem i watą cukrową. Biorąc udział w konkursach dzieci otrzymywały dzięki Wam upominki. Przyjechała do nas wspaniała trójka instruktorów, którzy sprawnie i przyjemnie poprowadzili całe spotkanie. Dziękujemy za wszystko i zapemwniamy o modlitwie wdezięczności, życząc Wszystkim Bożego Błogosławieństwa. Szczęść Boże.
Cudne, przepiękne plecaczki, wspaniałe piórniki, flamastry i farby... - to dar dla naszych Wychowanków. Już widzę radość w oczach naszych najmłodszych wychowanków, gdy otrzymają takie upominki na początek roku szkolnego. Dziękujemy!!!!!!
Roman napisał/a 20 czerwca 2017 o 13:09:
Ogromne podziękowania dla Darczyńców, którzy za pośrednictwem cudownych ludzi z firmy VESTOR przyczynili się do zorganizowania Dnia Rodzicielstwa Zastępczego w Wejherowie, dzieci dziękują za atrakcje-zamki dmuchane, trampolinę, pop corn, watę cukrową, animatorów, teatrzyk, mnóstwo nagród, książki, lektury itp,itd. Zarząd SRZ Nasze Gniazdo z Wejherowa dziękuję za cudowny list gratulacyjny z okazji naszego 10 lecia i całą dotychczasową współpracę.
Serdecznie dziękujemy za pakiet pięknie wydanych lektur dla naszych wychowanków. Bardzo się przyda w realizacji jednego z podstawowych zadań naszej placówki: pomoc w odrabianiu zadań szkolnych; Piękne publikacje są zachętą dla naszej młodzieży do czytania książek! Wspaniały dar. Nasza placówka nie posiada środków na zakup tak podstawowych pomocy. Dzięki Wam mamy znacznie lepiej wyposażoną biblioteczkę, a wychowankowie konkretną pomoc. DZIĘKUJEMY!!!!
s. Dawida napisał/a 20 kwietnia 2017 o 08:57:
Pragnę podziękować za otrzymany przez Katolicką Świetlicę Profilaktyczno-Wychowawczą "Oratorium" w Przemyślu pakiet książek. Pięknie wydane lektury szkolne na pewno bardzo przydadzą się naszym wychowankom i pomogą nam w realizowaniu jednego z podstawowych zadań naszej świetlicy, jakim jest pomoc w nauce. Z wdzięcznością i wyrazami szacunku s. Dawida Janina Ryll - dyrektor "Oratorium" Przemyśl. 19.04.2017 r.
Składamy serdeczne Podziękowania wszystkim Ofiarodawcom za włączenie się do działa pomagania innym za pośrednictwem Firmy VESTOR. Wszystkie ofiarowane wychowankom Specjalnego Ośrodka Wychowawczego artykuły dydaktyczne sprawiły wiele radości i będą służyć jeszcze przez wiele lat. Bóg Zapłać! S. Teresa-Dyrektor Ośrodka