Księga gości

DODAJ WPIS DO NASZEJ KSIĘGI GOŚCI

 
 
 
 
 
 
 
* Pola obowiązkowe
admin napisał/a 27 lutego 2020 o 10:29:
Wiadomości e-mail z dnia 26/02/2020 r. " W imieniu Zarządu stowarzyszenia Rodzicielstwa Zastępczego "Nasze Gniazdo" z Wejherowa oraz uszczęśliwionych naszych małych i większych podopiecznych jako prezes tegoż stowarzyszenia chciałbym Serdecznie i Gorąco podziękować po raz wtóry za ogromną pracę zaangażowanie w zdobywaniu sponsorów dzięki którym za Państwa pośrednictwem otrzymaliśmy super ciuszki, buty oraz książki dla maluszków jak i starszych dzieci / młodzieży. Znowu dzięki Państwu i oczywiście hojności Sponsorów buziaki są pełne uśmiechu i zadowolenia - życzymy wszelkiej pomyślności, sił i wytrwałości w dalszej pracy 😃😄😇💏💑👭👬👫🌻🌷🌼 "
s. Dawida Ryll napisał/a 23 maja 2019 o 10:05:
Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Wychowanków Oratorium w Przemyślu za piękne książki, plecaki, piórniki, przybory szkolne! Bardzo nam się przydadzą! Dobrze, że jesteście!!!
Specjalny Ośrodek Wychowawczy Ostrów Wlkp. napisał/a 22 maja 2019 o 07:49:
Szczęść Boże! Serdecznie dziękuję Firmie Vestor oraz wszystkim Darczyńcom i Ofiarodawcom, dzięki którym nasi wychowankowie i przedszkolaki mogły wziąć udział w festynie z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Mnóstwo atrakcji sprawiło, że dzień stał się bardzo wesoły i kolorowy. Szczególne podziękowania dla Prowadzących tegoroczną imprezę - za trud i zaangażowanie w przeprowadzeniu tego dzieła! Wszystkim ludziom dobrego serca składam serdeczne BÓG ZAPŁAĆ! s. Teresa - Dyrektor
Jan napisał/a 26 kwietnia 2019 o 12:18:
Pozdrawiam wszystko super
Ośrodek Socjoterapeutyczny pw. Matki Bożej Miłosierdzia Warszawa napisał/a 12 grudnia 2018 o 09:13:
Bardzo serdecznie dziękujemy za kilkuletnią współpracę z naszym Ośrodkiem za Ogromne Serce. Za każde dobro które wywoływało uśmiech na twarzach naszych podopiecznych.
I znów wspaniałe dary dla naszych podopiecznych. Tym razem wyprawka na kolonie! Dziękujemy za przybory toaletowe, którymi obdarzyliśmy naszych wychowanków! Będą miały czym umyć włosy, zęby..., gdzie przechować dezodorant i czym wytrzeć umytą buzię 🙂 Bóg zapłać wszystkim organizatorom i darczyńcom!
Dziękujemy za piękne plecaki, kredki i plastelinę. Plecaki posłużą jako nagrody dla naszych Wychowanków za poprawienie wyników w nauce. Bóg zapłać wszystkim Sponsorom i Organizatorom tej formy pomocy. s. dawida
Nasi najmłodsi wychowankowie ucieszyli się ogromnie z książeczek do malowania. Księżniczki, piłkarze i samochody, dinozaury - co kto woli - mienią się już różnymi barwami... Na zajęciach w grupach jest wiele emocji i "artystycznych" wrażeń. Dziękujemy!!! Ponadto część egzemplarzy czeka na zapleczu. Będzie później "nowa porcja radości".
s. Dawida napisał/a 5 lutego 2018 o 23:40:
Znów wspaniały dar dla naszych podopiecznych. Dziękujemy za otrzymane słowniki. Wychowawcy i wychowankowie "Oratorium" w Przemyślu
sponsor napisał/a 19 września 2017 o 09:22:
Witam. Uśmiech i radość dziecka jest bezcenna, dlatego też bezcenna jest Państwa pomoc, dzięki której razem możemy spełniać marzenia dzieci. Ich szczęście jest dla Nas największą nagrodą, a zarazem motywacją do dalszej pracy. Cieszymy się, że choć w tak niewielkim stopniu, ale jednak, możemy przyczynić się tego jakże szlachetnego czynu, jakim jest ofiarowanie pomocy dzieciom, ale również szczęśliwego dzieciństwa. Trzymamy kciuki za dalsze etapy pomocy.
Anna napisał/a 11 sierpnia 2017 o 11:02:
Super prezenty rozdajecie, uwielbiam waszą firmę. Wszystko na najwyższym poziomie !!
Meandra Trawniki napisał/a 24 lipca 2017 o 13:31:
Z wielką radością i wdzięcznością w imieniu współpracowników; rodziców a najbardziej od dzieci, które dzięki Waszej firmie Vestor mogły spędzić radosne popłudnie w Dorohuczy. Zebrało się ok 140 osób by świetnie się bawić częstować popkornem i watą cukrową. Biorąc udział w konkursach dzieci otrzymywały dzięki Wam upominki. Przyjechała do nas wspaniała trójka instruktorów, którzy sprawnie i przyjemnie poprowadzili całe spotkanie. Dziękujemy za wszystko i zapemwniamy o modlitwie wdezięczności, życząc Wszystkim Bożego Błogosławieństwa. Szczęść Boże.
Cudne, przepiękne plecaczki, wspaniałe piórniki, flamastry i farby... - to dar dla naszych Wychowanków. Już widzę radość w oczach naszych najmłodszych wychowanków, gdy otrzymają takie upominki na początek roku szkolnego. Dziękujemy!!!!!!
Roman napisał/a 20 czerwca 2017 o 13:09:
Ogromne podziękowania dla Darczyńców, którzy za pośrednictwem cudownych ludzi z firmy VESTOR przyczynili się do zorganizowania Dnia Rodzicielstwa Zastępczego w Wejherowie, dzieci dziękują za atrakcje-zamki dmuchane, trampolinę, pop corn, watę cukrową, animatorów, teatrzyk, mnóstwo nagród, książki, lektury itp,itd. Zarząd SRZ Nasze Gniazdo z Wejherowa dziękuję za cudowny list gratulacyjny z okazji naszego 10 lecia i całą dotychczasową współpracę.
Serdecznie dziękujemy za pakiet pięknie wydanych lektur dla naszych wychowanków. Bardzo się przyda w realizacji jednego z podstawowych zadań naszej placówki: pomoc w odrabianiu zadań szkolnych; Piękne publikacje są zachętą dla naszej młodzieży do czytania książek! Wspaniały dar. Nasza placówka nie posiada środków na zakup tak podstawowych pomocy. Dzięki Wam mamy znacznie lepiej wyposażoną biblioteczkę, a wychowankowie konkretną pomoc. DZIĘKUJEMY!!!!
s. Dawida napisał/a 20 kwietnia 2017 o 08:57:
Pragnę podziękować za otrzymany przez Katolicką Świetlicę Profilaktyczno-Wychowawczą "Oratorium" w Przemyślu pakiet książek. Pięknie wydane lektury szkolne na pewno bardzo przydadzą się naszym wychowankom i pomogą nam w realizowaniu jednego z podstawowych zadań naszej świetlicy, jakim jest pomoc w nauce. Z wdzięcznością i wyrazami szacunku s. Dawida Janina Ryll - dyrektor "Oratorium" Przemyśl. 19.04.2017 r.
Składamy serdeczne Podziękowania wszystkim Ofiarodawcom za włączenie się do działa pomagania innym za pośrednictwem Firmy VESTOR. Wszystkie ofiarowane wychowankom Specjalnego Ośrodka Wychowawczego artykuły dydaktyczne sprawiły wiele radości i będą służyć jeszcze przez wiele lat. Bóg Zapłać! S. Teresa-Dyrektor Ośrodka
Monika Witkowska napisał/a 27 lutego 2017 o 09:30:
Bal Karnawałowy 2017 Przed rozpoczęciem ferii zimowych w Świetlicy Caritas Pallotyńskiej odbył się bal. 10 lutego 2017 r. dzieci, które na co dzień korzystają z naszej świetlicy, miały możliwość wejść w czas wypoczynku zimowego bajkową zabawą na balu karnawałowym . Atrakcji było moc. Konkursy, tańce dyskotekowe i zabawa w dmuchanym zamku dostarczyły wiele radości i szaleństwa, ale i mogły dobrze zmęczyć naszych milusińskich. Watę cukrową, popcorn i słodycze można było jeść do woli, choć czujne oczy wychowawczyń i przybyłych z dziećmi rodziców czuwały, by nie przesadzić ze słodkościami. Także i Clown miał na wszystko baczne oko. Roztańczone księżniczki, czarownice, batmany – zawładnęły Świetlicą. Dla dzieci przygotowane były przeróżne prezenty. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy gadżet, a zwycięzcy konkursów mogli dokonać samodzielnie wyboru nagrody. Za dar radości ofiarowany Naszym Dzieciom dziękujemy wszystkim Sponsorom, którzy wsparli Caritas Pallotyńską, aby ten bal był miłym wspomnieniem. Oprawę balu zorganizowała współpracująca z nami od lat firma Vestor z Sosnowca, której składamy serdeczne podziękowanie. Działalność Świetlicy Caritas Pallotyńska, jest dofinasowana przez Gminę Miasta Radomia.
Monika Witkowska - koordynator Wolontariatu Caritas Pallotyńska Zespół Radom napisał/a 22 lutego 2017 o 19:23:
„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń...” - Jan Paweł II Dziękujemy Wam Drodzy Przyjaciele, Serca Wielkiego, za organizację - w dniu 10 lutego 2017 roku - zabawy karnawałowej dla Naszych Dzieci ze Świetlicy Środowiskowej Caritas Pallotyńska Zespół Radom. Jesteście dowodem na istnienie ludzi dobrej woli, na których zawsze można polegać. Jesteście - jak mawiał Phil Bosmans - światłem, które na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy. Radość Uczestników zabawy zorganizowanej przez Was była ogromna. Zadbaliście o smaczne przekąski, które dzieci uwielbiają: watę cukrową, pop corn, a także o nagrody, które Milusińscy zdobywali za udział w licznych konkursach. Za dar waszego serca bardzo dziękujemy, życząc wszystkiego dobrego dla Całego Zespołu Vestora, pozdrawiamy serdecznie. Dzieci i ich Rodzice - uczestnicy zabawy.
Stowarzyszenie Rodzicilstwa Zastepczego "Nasze Gniazdo" Wejherowo napisał/a 15 lutego 2017 o 11:34:
W imieniu Zarządu naszego stowarzyszenia oraz naszych podopiecznych-dzieci składamy serdeczne i gorące podziękowania pracownikom firmy VESTOR oraz Darczyńcom, Sponsorom za przekazane książki, lektury,gry, pomoce szkolne oraz organizacje imprezy rozrywkowej/balu jak i wspaniałemu przedstawieniu teatralnemu. Pomoc Wasza przyczyniła się do wielu wielu uśmiechów na buźkach naszych dzieci. Życzymy dalszej tak owocnej pracy licząc na dalszą współpracę. Za Zarząd Roman Górecki -Prezes Stowarzyszenia Nasze Gniazdo Wejherowo.