Księga gości

DODAJ WPIS DO NASZEJ KSIĘGI GOŚCI

 
 
 
 
 
 
 
* Pola obowiązkowe
Elżbieta Kącik napisał/a 7 sierpnia 2014 o 17:33:
W imieniu dzieci, wychowawców oraz swoim serdecznie dziękuję firmie VESTOR za wszelkie formy pomocy - darowizny książek, art. plastycznych, nagród, oraz zorganizowanie wspaniałej zabawy dla nich. Dzięki takim ludziom jak wy "nasze dzieci" się uśmiechają i są radosne. Życzymy dalszej owocnej pracy i jeszcze raz dziękujemy, z poważaniem kierownik Placówki Elżbieta Kącik
Gminny Ośrodek Kultury w Wildze napisał/a 9 czerwca 2013 o 11:52:
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wildze składa serdeczne podziękowanie za przekazane materiały plastyczne oraz zabawki, które będą wykorzystane podczas Festynu Rodzinno-Rekreacyjnego "święto Wilgi" w dniu 21 lipca 2013r.
DPS DLA DZIECI - ŚCINAWKA DOLNA napisał/a 28 czerwca 2012 o 04:23:
Sponsor VESTOR z Sosnowca Zorganizował dla naszego domu widowisko artystyczne i liczne zabawy dla dzieci i nie tylko Blok gier i zabaw obejmował - Rzut małpą do celu, balonowy zawrót głowy,chiński konkurs kulinarny, taczkowy salon gigant z przeszkodami., hulanie na hula – hop, rzuty do żywego kosza. Zamkowe dmuchawce Wiele, wiele innych atrakcji. Każdy z uczestników zabawy otrzymał popcorn, watę i nagrodę niespodziankę . Serdeczne Podziękowanie za świetną zabawę, wiele radości dla tych malutkich i tych dużych oraz dla kadry która też dobrze się bawiła. Pogoda dopisała. SERDECZNE PODZIĘKOWANIE DLA WSZYSTKICH DOBROCZYŃCÓW.
Ośrodek Socjoterapeutyczny p.w. Matki Bożej Miłosierdzia napisał/a 28 czerwca 2012 o 04:07:
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim którzy sprawili naszym dzieciom radość.Zabawa była bardzo dobrze zorganizowana, atrakcji wiele a prowadzący super.Dzieci czekają na następne spotkanie. Wdzięczne siostry felicjanki i podopieczni.
Marta Pawlik napisał/a 23 czerwca 2012 o 12:58:
Dziękujemy za wspaniałą Zabawę Mikołajkową - Świetlica Socjoterapeutyczna w Osieku
Małgorzata Piorun napisał/a 25 lipca 2011 o 22:31:
Bardzo serdecznie dziękujemy Firmie Vestor za pomoc w zorganizowaniu 500 urodzin świętego Feliksa. Podczas festynu urodzinowego Patrona naszej Parafii dzieci miały niesamowitą zabawę oraz ciekawe zajęcia z animatorkami.Pogoda dopisała, super nagrody oraz niezapomniana cukrowa wata sprzyjały dziękczynieniu i wołaniu do nieba Deo Gratias. Wdzięczne siostry felicjanki i wychowankowie Ośrodka Socjoterapeutycznego z Warszawy .