Archiwa kategorii: Podziękowania

Poniżej możecie Państwo zapoznać się z treścią nadsyłanych do nas podziękowań. Każde z nich niezmiernie nas ucieszyły oraz pokazały nam, że nasza praca spotyka się z wdzięcznością i jest bardzo potrzebna.

Jest to zawsze niezwykle miły gest, który dla nas stanowi wyraz uznania, który jednocześnie ukazuje , że zasługujemy na zaufanie. Z wielką radością patrzymy na rysunki wykonane przez podopiecznych, kolaże zdjęć ze zorganizowanych przez naszą firmę zabaw czy też ułożone przez dzieci wierszyki i pozdrowienia.

Podziękowania i dyplomy nadesłane z dyrekcji lub wykonane przez dzieci stanowią ogromną motywację. Nasza praca, choć często niełatwa, jest wyrazem naszych osobistych poglądów i chęci niesienia pomocy potrzebującym. Kiedy widzimy uśmiech i wyrazy radości, mamy energię, by zabrać się do pracy ze zdwojoną siłą i entuzjazmem. Podobnie działają podziękowania dla naszych darczyńców – upewniają ich w potrzebie takich gestów oraz ich słuszności, zachęcając do pomagania także w przyszłości. Kiedy widzimy Waszą radość i uznanie dla naszych starań, mamy motywację, by podjąć się nawet trudnych wyzwań – i jeszcze skuteczniej pomagać!